< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Piltenē notiks “Ventas svētki” un peldlīdzekļu brauciens pa Ventas upi

Piltenē notiks “Ventas svētki” un peldlīdzekļu brauciens pa Ventas upi

2024-05-09, 09.56

2024. gada 25. maijā no plkst. 14.00 līdz rīta gaismai senās Kurzemes bīskapijas galvaspilsētā Piltenē norisināsies vērienīgs pasākums “Ventas svētki”. Šie būs jau trešie Ventas svētki, kur godā tiks celta mūsu novada dabas bagātība Ventas upe, kura līkumojas gar pieciem novada pagastiem.

Pasākuma pirmā daļa paredzēta ar aktivitātēm, būs peldlīdzekļu brauciens pa Ventas upi “Uz Austrumiem pretī saulei”, kur ikvienam interesentam ir iespēja piedalīties (maršrutu skatīt brauciena nolikumā). Braucienā var doties viens vai ar savu komandu. Lūgums jau laikus pieteikties pa tālr. 20627481. Braucamrīkus katrs var gādāt pats – plostus, laivas, katamarānus u. c., bet no pasākuma organizatoru puses pasākuma dienā būs nodrošinātas laivas ierobežotā skaitā, ja ir vēlme piedalīties ar pasākuma organizatoru nodrošinātajām laivām, par to iepriekš nepieciešams vienoties un informēt pa tālr. 20627481. Kad dalībnieki piestās krastā, notiks aktivitāšu piepildīts kontrolpunktu gājiens uz Piltenes estrādi un pilsdrupām. Aktivitātes kontrolpunktos paredzētas tikai peldlīdzekļu brauciena dalībniekiem! Aktīvākie dalībnieki tiks arī apbalvoti.

Pieteikties peldlīdzekļu braucienam var līdz 20. maijam, aizpildot pieteikšanās anketu.

Pieteikšanās anketa peldlīdzekļu braucienam “Uz Austrumiem pretī saulei”

Nolikums peldlīdzekļu braucienam un kontrolpunktu gājienam

Svētku otrajā daļā plkst. 18.00 Piltenes estrādē sāksies Ventspils novada amatierkolektīvu koncerts, pēc tam uzstāsies mūziķis Miks Dukurs, svētku nobeigumā estrādi nakts ballē ar tautā iemīļotām melodijām pieskandēs grupa “Brāļi Rozentāli”.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm