< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīti pasākumi Ventspils novadā

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīti pasākumi Ventspils novadā

2024-04-30, 14.38

Aicinām iedzīvotājus apmeklēt Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītus pasākumus Ventspils novadā.

3. maijā Puzes kultūras namā plkst. 13.30 sāksies Ugāles Mūzikas skolas audzēkņu koncerts, vēlāk plkst. 18.00 svētku pasākums “Balts galdauts – goda lieta”, uzstājas amatierteātris “Un tā tāļāk” ar izrādi “Sena teika par dzintaru”, piedalās arī folkloras kopa “Sītava”. Ieeja bez maksas.

3. maijā Usmas tautas namā plkst. 19.00 būs kino vakars, rādīs filmu “Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks”. Ieeja bez maksas.

Pasākumi turpinās arī 4. maijā. Ances parka estrādē plkst. 12.00 notiks brīvības svētki “Rakstiņš pie rakstiņa”, piedalās Ugāles folkloras kopa “Urdava”, būs apskatāma Ances rokdarbu kopas “Paukers” darināto cimdu izstāde. Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums tiks pārcelts uz Ances kultūras namu.

4. maijā Užavas saietu namā “Tautas dārzs” plkst. 12.00 sāksies svētku koncerts, tiks demonstrēta filma “Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks”. Ieeja bez maksas.

4. maijā plkst. 13.00 saietu namā “Mazā Vinda” ar koncertu viesosies Masaki Nakagawa, pēc koncerta būs saietu nama “Mazā Vinda” atvēršanas svētki, pusdienas un svētku pikniks. Ieeja koncertā – 7 eiro, svētku pikniks ikvienam interesentam bez maksas.

4. maijā Piltenes kultūras namā plkst. 15.00 notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas koncerts, kurā piedalīsies Piltenes Mūzikas skola, Piltenes pamatskola, Piltenes bibliotēka, Piltenes kultūras nama kolektīvi un VPDK “Strautuguns”, būs iespēja apskatīt tekstilmākslinieces Janas Gruntmanes darbus. Ieeja bez maksas.

4. maijā Ugāles tautas namā “Gaisma” plkst. 16.00 svētku koncertā piedalīsies Ugāles tautas nama amatierkolektīvi, Ugāles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un bērnu vokālais ansamblis “Poppiņš”. Ieeja bez maksas.

Notikumu kalendārs

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm