< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Visvairāk punktu tautas deju skatē iegūst Ances kultūras nama deju kolektīvi

Visvairāk punktu tautas deju skatē iegūst Ances kultūras nama deju kolektīvi

2024-04-29, 13.10

Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti”, enerģiski aizvadīta tautas deju kolektīvu repertuāra pārbaudes skate, kurā piedalījās Ventspils novada un Ventspils valstspilsētas deju kolektīvi. To vērtēja trīs latviešu skatuviskās dejas eksperti – Ventspils novada deju virsvadītāja Ramona Irbe, horeogrāfe, virsvadītāja un deju kolektīvu vadītāja Gunta Skuja, kā arī horeogrāfs un dejas pedagogs, vairākkārtējs Deju svētku virsvadītājs un to lielkoncerta mākslinieciskais vadītājs Jānis Purviņš.

Visvairāk punktu skatē starp Ventspils novada un valstspilsētas kolektīviem ieguva Ances kultūras nama deju kolektīvi: VPDK “Ance” saņēma 46,5 punktus un Augstāko pakāpi (vadītāja Elita Kuģeniece) un Ances senioru deju kolektīvs – 46,3 punktus un Augstāko pakāpi (vadītāja Elita Kuģeniece). VPDK “Tārgale” ieguva 42,3 punktus un I pakāpi (vadītāja Agnese Sarma), VPDK “Usma” – 41,8 punktus un I pakāpi (vadītāja Agnese Sarma), VPDK “Vāruve” – 40,5 punktus un I pakāpi (vadītāja Zane Kalniņa).

“Mēs varam lepoties ar novada pieciem deju kolektīviem, kas spilgti sevi parādīja aizvadītajā deju skatē, tos ļoti labi novērtēja gan žūrija, gan arī skatītāji ar saviem aplausiem. Šis bija izaicinošs gads, jo ne visi kolektīvi, gatavojoties skatei un arī piedaloties tajā, varēja uzstāties pilnā astoņu pāru sastāvā, tomēr visi ļoti labi tika galā ar uzdevumu. Paldies Ventspils novada tautas deju kolektīvu vadītājiem un dejotājiem par ieguldīto darbu, turpinām savā pulciņā gaidīt jaunus dalībniekus – dejot gribētājus,” emocijās dalās Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļas metodiķe Zane Birzniece.

Daces Pūpoliņas foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm