< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Pašvaldības atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai

Pašvaldības atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai

2024-04-29, 17.14

Ventspils novada domes Teritorijas un ekonomikas attīstības komitejā izskatīti 28 projektu konkursa “Solis 2024” pieteikumi, tos izvērtējot, finansējums piešķirts sešiem projektiem uzņēmējdarbības attīstībai, šim nolūkam atvēlot 14 744 eiro.

SIA “Ances dabas māja” realizēs projektu “Matraču iegāde naktsmītņu nodrošināšanai Ances pagasta Ancē, bijušās pamatskolas internāta ēkā”. Plānots iegādāties 45 vienvietīgos matračus, lai nodrošinātu individuālajām personām vai lielākām personu grupām ērtu nakšņošanas iespēju Ances ciemā. Piešķirtais finansējums – 3000 eiro.

Sanitas Rozenbergas z/s “Rozītes“ 2400 eiro izmantos saldētavas iegādei projekta “Puzes ābolu pievienotā vērtība” īstenošanā. Tiek strādāts pie jauna produkta izstrādes un tā ražošanas procesa uzsākšanas.

Ugāles pagasta A. Šefanovska z/s “Bišudārzi“ 1708 eiro liks lietā saldējuma gatavošanas mašīnas iegādei, īstenojot projektu “Ilzes saldējums no dabīgiem produktiem”.

Jānis Sūniņš realizēs projektu “Tūrisma aktivitāšu papildināšana atpūtas vietā “Mazie Upmalnieki””, kura mērķis ir veicināt esošās saimnieciskās darbības attīstību un dažādošanu, ieviešot jaunus pakalpojumus – kubla un SUP dēļu pieejamību. Piešķirtais finansējums – 2936 eiro.

Sigita Jaunsproģe 1700 eiro izmantos projekta “Tirdzniecības vieta labiekārtošana” realizēšanā. Tiks labiekārtota teritorija, sakārtota brauktuve pie tirdzniecības vietas.

SIA “Vesels veselumā” īstenos projektu “Vecās skolas pavarda atdzimšana”. Tiek plānots izveidot pavardu un sakārtot pieguļošo  laukumu, tādējādi paplašinot uzņēmuma pakalpojumu klāstu, kur gan vietējās kopienas iedzīvotājiem, gan viesiem pulcēties uz dažādiem pasākumiem. Piešķirtais finansējums – 3000 eiro.

Projektu konkursa “Solis 2024” mērķi ir veicināt ilgtspējīga, oriģināla un novatoriska produkta (preces, pakalpojuma) radīšanu un ražošanas resursu izmantošanas efektivitāti.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm