Piemiņas pasākumi 25. martā Ventspils novadā

2023-03-22, 10.16

Pieminēsim komunistiskā genocīda upurus, noliksim ziedus un iedegsim svecītes Ventspils novada piemiņas vietās 25. martā:

• Ancē visas dienas garumā pie “Vecās kaltes”;
  • Jūrkalnē visas dienas garumā pie piemiņas plāksnes;
  • Piltenē plkst. 11.00 pie piemiņas akmens;
  • Popē plkst. 12.00 pie piemiņas akmens, pēc tam kultūras namā pie tases tējas atmiņu stāsti;
  • Puzē plkst. 18.00 pie Puzes akmens;
  • Tārgalē plkst. 18.00 Tārgales pagasta pārvaldes zālē piemiņas brīdis un filma no Latvijas Okupācijas muzeja video krājumiem;
  • Ugālē plkst. 14.00 pie Ugāles dzelzceļa stacijas, pēc tam “Mežrūpniekos” atmiņu stāsti;
  • Usmā plkst. 18.00 pagasta centrālajā laukumā;
  • Užavā visas dienas garumā pie pieminekļa “Melnā saule”;
  • Vārvē plkst. 10.30 bibliotēkā piemiņas pasākums ”Sāpes sirdī neizdziest”, pasākuma turpinājums plkst. 12.00 Ventspils tilta dārzā;
  • Zirās visas dienas garumā pie piemiņas akmens.

Plkst. 11.00 piemiņas pasākuma “Aizvestie. Neaizmirstie” tiešraide pašvaldības youtube profilā. 25. martā vienlaikus visos Latvijas novados un pilsētās tiks nolasīti izsūtīto vārdi, to vecums un dzīvesvieta, Ventspils novadā lasījums izskanēs Ugāles evaņģēliski luteriskajā baznīcā, izsūtīto vārdus lasīs aktieris Gatis Gāga.

Plašāka informācija notikumu kalendārā