< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Bērni uzzinās par mežā notiekošajiem procesiem

Bērni uzzinās par mežā notiekošajiem procesiem

2022-08-31, 10.37

Meža īpašnieku biedrība “Meža konsultants”, kuras viens no darbības mērķiem ir sabiedrības informēšana un izglītošana par mežā notiekošajiem procesiem, pasniegusi mūsu novada izglītības iestādēm dāvinājumu. Tās ir mežkopes Sigitas Vaivades un mākslinieces Lindas Iraids desmit grāmatas un spēle “Kā Alnītis gāja ciemos pie gudrās Pūces”.

Izdevums paredzēts katrai pirmsskolas izglītības iestādes sešgadnieku vai skolas grupiņai. Grāmatu izdošanā izmantoti vairāku finansiālo atbalstītāju līdzekļi, tostarp Ventspils novada uzņēmuma SIA “Kurekss” devums. Paldies par noderīgo dāvinājumu!         

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm