< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Aicina uzņēmējus pieteikties skolēnu nodarbinātībai vasaras brīvlaikā

Aicina uzņēmējus pieteikties skolēnu nodarbinātībai vasaras brīvlaikā

2022-05-09, 12.22

     Ventspils novada pašvaldība nodrošina finansējumu pasākumam “Skolēnu nodarbinātības pasākumam 2022. gada vasaras brīvlaikā “ un aicina uzņēmējus piedalīties skolēnu nodarbinātības pasākumā.

Šī programma tiek piedāvāta Ventspils novadā deklarētajiem skolēniem vecumā no 1519 gadiem, kuri 2021./2022. gadā ieguva izglītību vispārizglītojošā izglītības iestādē. Mērķa grupa ir bērni no trūcīgām/maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm. Pasākuma īstenošanas periods no 2022. gada 1. jūnija līdz 2022. gada 31. augustam.

Darba devēji, kuri pedāvā darba vietu skolēniem var pieteikties līdz 2022. gada 30. jūnijam pagastu pārvaldēs, aizpildot darba devēja pieteikumu, vai ar drošu elektronisko parakstu parakstītu pieteikumu nosūtītot e-pastā: [email protected].

Pasākumu koordinators Ventspils novada Sociālā dienesta vadītāja Anda Vītola , tālr. 26667415, e-pasts: [email protected]