< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Mācību stundas Digitālajā centrā

Ances pamatskolas 5. un 6. klases skolēni ieradās Ventspils Digitālajā centrā uz datorgrafikas programmas apguvi. Nodarbības vadīja skolotāja Dace. Mācījāmies darboties programmā Canva.com.   Tā ir programma, kur var veidot individuālas apsveikuma kartiņas, pievienot dažādas animācijas un video. Mēs arī iemācījāmies kā savu WhatsApp ielikt datorā. Tas ir ar WhatsApp Web saites palīdzību.
Nodarbības bija interesantas, bet grūti bija elpot caur maskām, bija karsti. Pēc nodarbībām izmantojām Reņķa dārza trenažierus un figūras, lai atgūtu fizisko formu. Šis “Skolas somas” pasākums bija interesants un nepieciešams, lai pilnveidotu zināšanas un prasmes.

6. klases skolēni – Niks, Tomass, Aksels, Laura, Eleonora un Sindija.