< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Paziņojums tūrisma pakalpojumu sniedzējiem

Aicinām izmantot iespēju un pieteikties “Gājējiem draudzīgs” zīmes saņemšanai. Šāda zīme varētu pavērt lielāku pārgājienu tūristu interesi par jums kā pakalpojuma sniedzēju. Ziņas par visiem uzņēmumiem, kuriem izsniegs šo zīmi, apkopos vienā datubāzē, un informācija tiks izplatīta starp pārgājienu organizatoriem un individuālajiem ceļotājiem – tātad šeit paveras arī reklāmas iespējas.

Zīme tiek piešķirta tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, kas respektē kājāmgājēju vajadzības un piedāvā viņiem nepieciešamus pakalpojumus, piemēram, informāciju par maršrutu, dzeramo ūdeni, pirmās palīdzības aptieciņu, elektroierīču uzlādi, piedāvā iespēju izžāvēt slapjās mantas un izmazgāt netīrās drēbes u.c.

Zīmes kritērijus skatiet: https://baltictrails.eu/lv/forest/marketing.

Ja uzskatāt savu uzņēmumu par gājējiem draudzīgu, lūdzu, sazinieties ar pašvaldības projektu koordinatori Evitu Roģi ([email protected]), un viņa jums aizsūtīs anketas.